13 september 2010

8. sept. SÜGISENE SPORDIPÄEV

Spordipäev algas väikestele juba peale 2.tundi - joosti, hüpati, visati palli. 1.-2. klassi arvestuses olid parimad 60m jooksus Kerttu Tõrva ja Karl Kallaste, kaugushüppes - Eliise Lillemägi ja Karl Kallaste; palliviskes - Kerli Vanatoa ja Siim Veensalu ning ringijooksus - Eliise Lillemägi ja Renno Räim. 3.-4. kl. arvestuses olid parimad poistest kõikidel aladel Silver Teearu, tüdrukutest võitis esikoha 60m jooksus, palliviskes ja ringijooksus Sirli Sing ja kaugushüppes Keidi Merilaht. Söögivahetund oli kõigil koos. Seejärel rivistati kogu kool üles ja loeti neljaks - selle alusel moodustati neli võistkonda, kes peaks koos püsima selle õppeaasta lõpuni - Esimesed, Are Põhikool, Ownerid ja Päkapikud e. Jupatsid. Kõik võistkonnad said endale valida 3 fänn-õpetajat. Esimene võistlus oligi teatejooks, mille võitis võistkond (nimele vastavalt) - ESIMESED. Siis said juntsud koju minna ja suuremad jätkasid oma spordipäevaga. 5.-7.kl. parimad olid 60m jooksus Marleen Lippmaa ja Reivo Türnpuu; kaugushüppes Ita Kuusik, palliviskes Brenda Kermer ja ringijooksus Marleen Lippmaa; poistest oli nii kaugushüppes, palliviskes kui ringijooksus parim Kristjan Valk. 8.-9.kl. arvestuses võitis tüdrukutest 60m jooksu, kaugushüppe ja ringijooksu Kristel Lusik, kuulitõukes oli parim Laurene Männik; poistest oli 60m jooksus, kaugushüppes ja kuulitõukes parim Ardo Lillemägi, ringijooksu võitis Ingmar Aia. VAHVA PÄEV OLI!