22 jaanuar 2014

VÕISTLUSTE VEERAND

Detsembris toimus Pärnus muusikaviktoriin 7.-9.kl. õpilastele. Meie kooli esindasid Ave Eisenschmidt, Kaia-Liis Peks ja Meinhard Pulk. Maakonna koole osales 11, meie saime selles arvestuses 4. koha. Maa- ja linnakoole oli kokku 19 ja üldarvestuses jäime 6. kohale. Igati tubli tulemus!
15. jaanuaril oli algklasside võistlussarja "Ole osav ja kiire" II etapp. Toimusid teatevõistlused neljas variandis. Võistkonnas oli 10 õpilast. 1.-2. klass saavutas 3. koha ja 3.-4.kl. võistkond 1. koha. Lisaks meie koolile osalesid veel P.-Jaagupi Gümnaasiumi, Koonga PK ja Libatse LAK võistkonnad.
Eelmisel nädalavahetusel oli eesti keele olümpiaad, kus meie koolist käisid Ave Eisenschmidt ja Elisabeth Pahk. Tulemusi alles ootame. Eeloleval nädalavahetusel toimub matemaatika olümpiaad ja veebruari esimesel kuupäeval bioloogia olümpiaad.
Pioneeride palli võitsid Kriipsud, teiseks tulid Jokrid, kolmandat kuni viiendat kohta jagasid Kivid, Õiekesed ja Kotkad. Praegu juhib turniiri võistkond Jokrid 31,5 punkti; teisel kohal Õiekesed 30,5, siis Kotkad 21.5; Kivid 19.5 Ja Kriipsud 18 punkti. Pool õppeaastat on veel ees ja kõik on võimalik. Järgmine võistlus on vastlapäeval.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar