16 detsember 2014

JÕULUNÄDAL

Sel nädalal on koolis jõulunädal. Eile oli klassidel võimalus tulla kooli mingi loomana. Eriti palju oli koolimaja
peal igas kaliibris kasse. Peale teist tundi oli traditsiooniline päkapikuhommik. 8.klass käis Tallinnas telemajaga tutvumas.
Täna peaks kool olema täis 80ndate stiilis õpilasi. Peale teist tundi on jälle päkapikuhommik. 1., 4. ja 5. klass külastavad Lotte Jõulumaad. Täna käivad veel viimased järelvastamised, sest hilisõhtuks peaks olema hinded kõigil välja pandud.
Homme võiks koolilapsed selga panna midagi jõuluvärvides - roheline, punane, valge. Peale teist tundi jälle päkapikud jagavad kinke. 2. ja 3. klass lähevad Lotte Jõulumaale. Ja õpetajad peavad peale tunde õppenõukogu.
Neljapäeval on pikk jõulupäev. Hommikul saab neli esimest tundi tundides olla. Samal ajal liigub mööda maja jõuluvana ja jagab kingitusi. Söögivahetunni ajal saab süüa pidulikku jõululõunat. Peale seda teeb iga klass oma jõulupidu - jagatakse kinke ja tunnistusi. 9. klass läheb linna Steffani pitsarestorani jõululõunale. 8.klass teeb koos Aimega köögis piparkooke. 7. klass peab koolimajas klassiõhtut. 6. ja 5. klass lähevad linna kinno. 4. ja 1. klass lähevad välja matkama ning 2. ja 3. klass õpetajale külla. Valla buss viib soovijad koju kella viiest.
Kuna neljapäeval saab olema nii pikk, siis lapsed võivad reedese päeva kodus veeta. Õpetajatel on reedene päev tööpäev ja osaletakse koolitusel. 
Kaunist pühadeootust kõigile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar