15 aprill 2015

LOOVTÖÖDE KAITSMINE

15. aprilli hommikul esimeste tundide ajal toimus järjekordne 8.klassi loovtööde kaitsmine. 
Mia Mari Auser tegi oma töö teemal "Kuidas maandavad lemmikloomad lapse stressi," juhendaja Katrin Auser.  Mia Maril oli kaasas ka stressileevendaja - suur valge koer, kes sõbralikult lapsi nuuskis ja täiesti stressivaba õhkkonna tekitas.
Järgmisena rääkisid Elisabeth Pahk ja Sirli Sing teemal "Siberi kodu". Eelmisel aastal koostati kogumik "Siberi kodu." Sirli ja Elisabeth käisid vestlemas Erika Printsu ja Ain Alamaaga ning vormistasid selle kenasti loovtööks.
Mariann Hantson uuris oma tuvusringkonnast erinevate põlvkondade kogemusi teismeliseeast ning tänu selle sai kokku töö pealkirjaga "Teismelised enne ja nüüd".
Rebecca Türnpuu jätkas Ott-Joosep Lusiku eelmisel aastal alustatud tööd koolimaja lilledest. Rebecca uuris lillede päritolu ja koolimaja haljastamist toalilledega viimastel aastakümnetel. Töö sai päris huvitav ja kandis pealkirja "Are kooli lilled läbi aegade"
Silver Teearu tegi Aavo Vaani juhendamisel ühe vana-aegse mänguasja - mustlasluku ja demonstreeris selle kiiret kokku-lahti panemist.
Kevin Kivikas uuris oma vanaisa Jaan Tohveri elulugu ja Kangru talu lugu. Juhendajaks oli Marju Sepp ja oli huvitav näha hulka isetehtud traktoreid.
Suvetööle uurimistööga jäi Angela Arumäe, kes oma deegude uurimuse vormistamist ei jõudnud kuidagi tehtud.
Tööd olid väga huvitavad ja saavad välja pandud kooli raamatukokku kõigile tuvumiseks. Kel võimalust, siis lugege.
Kaheksandat klassi oli kuulamas 6. ja 7. klass, kes nendelt ettekannetelt said ehkh ideid oma töö teostamiseks. 7.klass plaanib järgmisel aastal ühistööna korraldada kooli jõulupeo.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar